Spotkania Rodzinne

Przytulne i Ustronne Miejsce

Pobierz Menu Imprezowe sala bankietowa 2024

Pobierz Menu Spotkania rodzinne  2024

Planujesz Spotkanie Rodzinne?

Urządzimy je w naszym Gościńcu!

Położenie naszego Gościńca jak i nasze zaplecze hotelowo – restauracyjne sprzyja organizowaniu u nas rodzinnych przyjęć takich jak chrzciny, urodziny, imieniny czy obiady weselne.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego menu na takie okazje zawsze ustalamy uwzględniając preferencje naszych Gości – jesteśmy w stanie stworzyć dla Was zarówno wyjątkowe menu bazujące na ciekawych daniach i wykwintnych przekąskach jak i bardziej tradycyjne oparte na kuchni polskiej.

Możemy także przygotować dania dostosowane do indywidualnych diet oraz zapewnić dania wegetariańskie czy wegańskie.

W zależności od potrzeb oddajemy do dyspozycji:

Salę Restauracyjną z kominkiem na parterze – jej niepowtarzalny, wiejski klimat tworzą nieregularne, łukowe sufity, drewniane stoły, krzesła i ławy. To tu organizujemy przyjęcia i spotkania do 30 osób.

Salę na Piętrze – klimatyzowaną, zapewniającą klimat „domowego salonu” z wygodnymi krzesłami, drewnianymi stołami, kącikiem zabaw dla dzieci oraz kanapą, fotelami i telewizorem. To tu organizujemy przyjęcia i spotkania do 30 osób. Ze względu na ciszę nocną hotelu i bezpośrednie sąsiedztwo pokoi hotelowych imprezy odbywające się na niej, mogą trwać do godziny 22.00.

Salę Bankietową w osobnym budynku – klimatyzowaną, przestronną z bezpośrednim wyjściem pod drewnianą wiatę z widokiem na łąkę, las i staw, osobnym węzłem sanitarnym oraz dostępem do pokoi w budynku bocznym. To tutaj organizujemy większe przyjęcia do 80 osób.

Każdą z sal możemy udostępnić Wam na wyłączność, dokładając starań aby rodzinne spotkania upłynęły w miłej i niepowtarzalnej atmosferze.

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.