Spotkania rodzinne

Idealne miejsce na spotkania rodzinne

Chcesz wyprawić urodziny, imieniny, chrzest?

Zapraszamy do nas!

 

Położenie Gościńca jak i nasze zaplecze hotelowo – restauracyjne sprzyja organizowaniu rodzinnych przyjęć takich jak chrzciny, urodziny, imieniny czy obiady weselne.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta – możemy  stworzyć dla Państwa zarówno wyjątkowe menu bazujące na ciekawych daniach i wykwintnych przekąskach jak i bardziej tradycyjne, oparte na staropolskich smakach i przysmakach.

Możemy także przygotować dania dostosowane do indywidualnych diet oraz zapewnić dania wegetariańskie czy wegańskie.

W zależności od potrzeb oddajemy do Państwa dyspozycji:

  • Salę Restauracyjną z kominkiem na parterze – jej niepowtarzalny, wiejski klimat tworzą nieregularne, łukowe sufity, drewniane stoły, krzesła i ławy. To tu organizujemy przyjęcia i spotkania do 45 osób.
  • Salę na Piętrze – klimatyzowaną, zapewniającą klimat „domowego salonu” z wygodnymi krzesłami, drewnianymi stołami, kącikiem zabaw dla dzieci oraz kanapą, fotelami i telewizorem. To tu organizujemy przyjęcia i spotkania do 30 osób. Ze względu na ciszę nocną hotelu i bezpośrednie sąsiedztwo pokoi hotelowych imprezy odbywające się na niej, mogą trwać do godziny 23.00.

  • Salę Bankietową w osobnym budynku – klimatyzowaną, przestronną z bezpośrednim wyjściem pod drewnianą wiatę z widokiem na łąkę, las i jeziorko, osobnym węzłem sanitarnym oraz dostępem do pokoi w budynku bocznym. To tutaj organizujemy przyjęcia do 120 osób.

Każdą z sal możemy udostępnić Państwu na wyłączność, dokładając starań aby rodzinne spotkania upłynęły w miłej i niepowtarzalnej atmosferze.

Specjalnie na takie wyjątkowe okazje przygotowaliśmy przykładowe menu:

Menu – Spotkania rodzinne 2020/2021

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.