Menu

Menu Restauracji Gościniec Nowa Wioska.

Szukasz zdrowej i smacznej kuchni?

W Gościńcowej Restauracji serwujemy takie właśnie dania!

W naszej Restauracji serwujemy Staropolskie Smaki i Przysmaki. Wszystkie dania przyrządzamy w oparciu o najwyższej jakości naturalne produkty regionalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji naszych kucharzy, w Gościńcu Nowa Wioska powstają dania smaczne i pożywne.  Nasze Menu oparliśmy o potrawy znane i lubiane, nadając im nieco nowatorski charakter.

Naszą specjalnością od lat pozostają czosnkowo-musztardowy kotlet schabowy, esencjonalny rosół drobiowo-wołowy, warzony na bazie wyselekcjonowanych warzyw oraz wyjątkowy barszcz, charakteryzujący się wyraźną głębią smaków uzyskaną dzięki mocnemu wywarowi z buraków jarzyn i owoców.

Chlubimy się także pieczonym na miejscu ziołowym chlebkiem, kiszonymi przez nas ogórkami i kapustą oraz smalczykiem, który również powstaje w naszej kuchni. Pyszne gołąbki bazujące na kaszy, karkówce i boczku okraszamy prawdziwie grzybowym sosem na śmietanie, w którym roi się od podgrzybków i borowików.

Poza kartą podstawową, na którą składają się przystawki, zupy, dania główne, dodatki oraz pyszne desery, co 2 tygodnie oraz na wyjątkowe okazje, mamy dodatkowe Menu – Walentynkowe, Świąteczne, Weekendowe, a także – wiosenne, letnie, jesienne i zimowe . Każde z nich bazuje na aktualnie dostępnych, sezonowych produktach dlatego menu w restauracji może nieznacznie różnić się od opublikowanego na stronie.

Miłośnikom piwa polecamy Piwo Sobótka Górka, powstające w oparciu o tradycyjną dekokcyjną metodę warzenia ze słodu jęczmiennego, szyszek chmielu oraz wody ze źródeł masywu Ślęży. Dla innych smakoszy mamy zawsze świeży kompot lub rozgrzewającą Herbatę Aromatyczną z cytrusami, goździkami i imbirem.

Od niedawna w serwujemy także wyborne, włoskie wina.

Menu

Menu wielkanocne 2022

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.