Menu

Nasze Smaki i Przysmaki

Pobierz Menu

Pobierz Menu Czasowe

Szukasz zdrowej i smacznej kuchni?

W Gościńcowej Restauracji serwujemy takie właśnie dania!

W naszej Restauracji serwujemy Nasze Smaki i Przysmaki. Wszystkie dania przyrządzamy w oparciu o najwyższej jakości naturalne produkty regionalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji naszych kucharzy, w Gościńcu Nowa Wioska powstają dania smaczne i pożywne.  Nasze Menu oparliśmy o potrawy znane i lubiane, nadając im nieco nowatorski charakter.

Naszą specjalnością od lat pozostają czosnkowo-musztardowy kotlet schabowy, esencjonalny rosół drobiowo-wołowy, warzony na bazie wyselekcjonowanych warzyw oraz wyjątkowy barszcz, charakteryzujący się wyraźną głębią smaków uzyskaną dzięki mocnemu wywarowi z buraków jarzyn i owoców.

Chlubimy się także pieczonym na miejscu ziołowym chlebkiem, kiszonymi przez nas ogórkami i kapustą oraz smalczykiem, który również powstaje w naszej kuchni.

Poza kartą podstawową, na którą składają się przystawki, zupy, dania główne, dodatki oraz pyszne desery, co 2 tygodnie oraz na wyjątkowe okazje, mamy dodatkowe Menu – Walentynkowe, Świąteczne, Weekendowe, a także – wiosenne, letnie, jesienne i zimowe . Każde z nich bazuje na aktualnie dostępnych, sezonowych produktach dlatego menu w restauracji może nieznacznie różnić się od opublikowanego na stronie.

Miłośnikom piwa polecamy Piwo z Browaru Jedlinka. Dla innych smakoszy mamy zawsze świeży kompot lub rozgrzewającą Herbatę Aromatyczną z cytrusami, goździkami i imbirem.

Od niedawna w serwujemy także oryginalne włoskie wina.

 

 

 

 

 

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.