Menu

Menu naszej Restauracji

Szukasz tradycyjnej i smacznej kuchni?

W Gościńcowej Restauracji serwujemy takie właśnie dania!

W naszej Restauracji serwujemy Staropolskie Smaki i Przysmaki. Wszystkie dania przyrządzamy w oparciu o najwyższej jakości naturalne produkty regionalne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz systematycznemu podnoszeniu kwalifikacji naszych kucharzy, w Gościńcu Nowa Wioska powstają dania smaczne i pożywne.  Menu oparliśmy o potrawy znane i lubiane, nadając im nieco nowatorski charakter.

Naszą specjalnością od lat pozostają: czosnkowo-musztardowy kotlet schabowy, esencjonalny rosół drobiowo-wołowy oraz wyjątkowy barszcz, charakteryzujący się wyraźną głębią smaków uzyskaną dzięki mocnemu wywarowi z buraków, suszonych śliwek i jabłek.

Chlubimy się także pieczonym na miejscu ziołowym chlebkiem, kiszonymi przez nas ogórkami i kapustą oraz smalczykiem, który również powstaje w naszej kuchni. Pyszne gołąbki bazujące na kaszy, karkówce i boczku okraszamy prawdziwie grzybowym sosem na śmietanie, w którym roi się od podgrzybków i borowików.

Poza kartą podstawową, na którą składają się przystawki, zupy, dania główne, dodatki oraz pyszne desery, regularnie wprowadzamy nowe potrawy bazujące na aktualnie dostępnych, sezonowych produktach. Na wyjątkowe okazje, mamy dodatkowe Menu – Walentynkowe, Świąteczne, Weekendowe, a także – wiosenne, letnie, jesienne i zimowe.

Miłośnikom piwa polecamy Piwo Sobótka Górka, powstające w oparciu o tradycyjną dekokcyjną metodę warzenia ze słodu jęczmiennego, szyszek chmielu oraz wody ze źródeł masywu Ślęży. Dla smakoszy zawsze mamy świeży kompot lub rozgrzewającą Herbatę Aromatyczną z cytrusami, goździkami i imbirem.

Menu – Gościńcowe Smaki i Przysmaki

W poniższej galerii znajdziecie Państwo zdjęcia niektórych z serwowanych przez nas dań, wśród nich dania sezonowe oraz te, które kuchnia przygotowuje przez cały rok.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.