Nowa Wieś 155, Dziećmorowice, 58-308 Wałbrzych, Polska

+48 748 473 713

Gościńcowa Restauracja

Drodzy Goście od dnia 18 maja 2020 r. restauracja znów będzie otwarta!

Zapraszamy Was serdecznie w godzinach od 13:00 do 21:00. Do Waszej dyspozycji będzie sala restauracyjna oraz stoliki pod wiatą znajdującą się przed Gościńcem. Oczywiście pracujemy w ramach procedur związanych z Wytycznymi dla funkcjonowania hoteli/obiektów/pensjonatów w trakcie epidemii COVID-19 w Polsce

 

 Nasza Restauracja to idealne miejsce na pyszny rodzinny obiad, miłe spotkanie w gronie przyjaciół czy romantyczną kolację we dwoje, spędzoną przy świetle świec i cieple kominka!

 

Naszych Gości obsługujemy w dwóch salach restauracyjnych – jednej znajdującej się na parterze naszego Gościńca – utrzymanej w wiejskim klimacie i drugiej przytulnej, klimatyzowanej znajdującej się na pierwszym piętrze – to tutaj mamy kącik zabaw dla najmłodszych. W okresie wiosennym i letnim dodatkowo obsługujemy Gości pod naszą wiatą, na drewnianych stolikach przy placu zabaw lub w zacisznym kąciku pod parasolami. Staramy się, aby spędzony u nas czas był przyjemny i relaksujący.

 Gościom serwujemy potrawy kuchni polskiej, oparte na składnikach najwyższej jakości oraz produktach własnych i regionalnych. Do naszych dań używamy tłoczonych na miejscu Naturalnych Olejów oraz  jaj pochodzących od kur z chowu bezklatkowego. Korzystając ze składników sezonowych i podążając za nowymi trendami kulinarnymi, nasi kucharze obok tradycyjnych dań przygotowują dla Państwa dania kuchni polskiej w ciekawych i nowych odsłonach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości przygotowujemy także dania wegetariańskie oraz wegańskie.

Jeśli chcesz zasmakować w naszych Smakach i Przysmakach - Zapraszamy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.