Nowa Wieś 155, Dziećmorowice, 58-308 Wałbrzych, Polska

+48 74 847 37 13    +48 691 444 477

Restauracja Staropolskich Smaków i Przysmaków

 

Nasza Restauracja to najlepsze miejsce na pyszny rodzinny obiad, miłe spotkanie w gronie przyjaciół czy romantyczną kolację we dwoje, spędzoną przy świetle świec i cieple kominka!

Naszych Gości obsługujemy w dwóch salach restauracyjnych – jednej znajdującej się na parterze naszego Gościńca – utrzymanej w wiejskim klimacie i drugiej przytulnej, klimatyzowanej znajdującej się na pierwszym piętrze – to tutaj mamy kącik zabaw dla najmłodszych. W okresie wiosennym i letnim dodatkowo obsługujemy Gości pod naszą wiatą, na drewnianych stolikach przy placu zabaw lub w zacisznym kąciku pod parasolami. Staramy się, aby spędzony u nas czas był przyjemny i relaksujący.

Naszym Gościom serwujemy przygotowane w myśl zasad zdrowego żywienia potrawy kuchni polskiej, opartej na składnikach najwyższej jakości oraz produktach własnych i regionalnych. Do naszych dań używamy tłoczonych na miejscu Naturalnych Olejów oraz jaj wysokiej jakości z chowu bezklatkowego. Nasi kucharze obok tradycyjnych dań, przygotowują dla Państwa dania kuchni polskiej w ciekawych i nowych odsłonach, korzystając ze składników sezonowych i podążając za nowymi trendami kulinarnymi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości przygotowujemy także dania wegetariańskie oraz wegańskie.

Jeśli chcesz zasmakować w naszych Smakach i Przysmakach - Zapraszamy!!!

Restauracja czynna w godzinach od 13:00 do 21.00

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.