Nowa Wieś 155, Dziećmorowice, 58-308 Wałbrzych, Polska

+48 748 473 713

Gościńcowa Restauracja

Drodzy Goście od dnia 24 października 2020 r. restauracja zostaje ponownie zamknięta!

W związku z ogłoszeniem strefy czerwonej w całym kraju i z zamknięciem lokali gastronomicznych, restauracja w Gościńcu Nowa Wioska od soboty 24.10.2020 r. będzie nieczynna do odwołania, nie będzie także możliwości zamawiania dań na wynos.

Życzymy Wam zdrowia i do zobaczenia wkrótce!

 

 Nasza Restauracja to idealne miejsce na pyszny rodzinny obiad, miłe spotkanie w gronie przyjaciół czy romantyczną kolację we dwoje, spędzoną przy świetle świec i cieple kominka!

 

Naszych Gości obsługujemy w dwóch salach restauracyjnych – jednej znajdującej się na parterze naszego Gościńca – utrzymanej w wiejskim klimacie i drugiej przytulnej, klimatyzowanej znajdującej się na pierwszym piętrze – to tutaj mamy kącik zabaw dla najmłodszych. W okresie wiosennym i letnim dodatkowo obsługujemy Gości pod naszą wiatą, na drewnianych stolikach przy placu zabaw lub w zacisznym kąciku pod parasolami. Staramy się, aby spędzony u nas czas był przyjemny i relaksujący.

 Gościom serwujemy potrawy kuchni polskiej, oparte na składnikach najwyższej jakości oraz produktach własnych i regionalnych. Do naszych dań używamy tłoczonych na miejscu Naturalnych Olejów oraz  jaj pochodzących od kur z chowu bezklatkowego. Korzystając ze składników sezonowych i podążając za nowymi trendami kulinarnymi, nasi kucharze obok tradycyjnych dań przygotowują dla Państwa dania kuchni polskiej w ciekawych i nowych odsłonach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości przygotowujemy także dania wegetariańskie oraz wegańskie.

Jeśli chcesz zasmakować w naszych Smakach i Przysmakach - Zapraszamy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.