Nowa Wieś 155, Dziećmorowice , 58-308 Wałbrzych, Polska

+48 74 84 737 13

Witaj w naszych progach!

W związku z dużym zainteresowaniem informujemy Państwa, że Gościniec Nowa Wioska nie znajduje się na liście podmiotów uprawnionych do akceptacji Polskiego Bonu Turystycznego i w związku z tym, nie realizujemy żadnych usług opłacanych za jego pomocą.

Gościniec Nowa Wioska to wyjątkowe miejsce, które z pewnością warto odwiedzić!

Nasz Gościniec to coś więcej niż agroturystyka czy pensjonat. To miejsce, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu swoim Gościom komfortowych warunków wypoczynku w sielskiej atmosferze. Znajdziecie tu wygodne i przytulne pokoje gościnne z ręcznie malowanymi meblami oraz Restaurację, w której serwujemy staropolskie smaki i przysmaki! Tutaj, w sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od atrakcji turystycznych regionu, wypocznie każdy – nawet najbardziej wymagający „podróżnik”.

Jesteśmy wielopokoleniową rodziną, która w Dziećmorowicach koło Wałbrzycha stworzyła przytulne i ciepłe miejsce jakim jest Gościniec Nowa Wioska. Od 18 lat w domu należącym do naszej rodziny od czasów pradziadków – wyremontowanym i dostosowanym do potrzeb naszych Gości, prowadzimy Restaurację i wynajmujemy pokoje gościnne. Nieustannie dokładamy starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania najbardziej wymagających Gości – zarówno tych starszych, jak i młodszych. Gości podróżujących w interesach jak i pragnących wypoczywać i zwiedzać okolicę.
Żyjąc blisko natury i czerpiąc z lokalnych obfitości zdecydowaliśmy się otworzyć na terenie Gościńca Mini Olejarnię, w której tłoczymy najwyższej jakości Naturalne Oleje. W ten sposób wzbogaciliśmy naszą ofertę o oryginalne i zdrowe produkty, które wykorzystujemy do potraw serwowanych w Restauracji. Można je kupić – bezpośrednio w Gościńcu lub w naszym sklepie internetowym.

Nasza ocena w rankingu Booking systematycznie rośnie, za co bardzo dziękujemy wszystkim Gościom, którzy wystawiają nam tak dobre opinie. W 2020 roku możemy pochwalić się oceną 9,1 dzięki której Gościniec zyskał miano ZNAKOMITEGO!  Zapewniamy, że nie mamy zamiaru spocząć na laurach i w dalszym ciągu zamierzamy dbać o to, aby pod naszym dachem każdy z Was czuł się jak najlepiej. Zapraszamy!

 

 

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.