Komunie

Pierwsza komunia św.

Chcesz zorganizować przyjęcie komunijne dla swojego dziecka?

Gościniec Nowa Wioska to idealne miejsce!

 

 Wiosną i latem otacza nas dużo zieleni i kolorowych kwiatów. Dzieci chętnie spędzają czas na dużym placu zabaw, gdzie znajdują się huśtawki, bujaki, zjeżdżalnie czy piaskownica i Wyspa Skarbów. Ponieważ nasz Gościniec jest oddalony 100 m od drogi, dzieci bawią się bezpiecznie, a rodzice nie muszą się o nie obawiać.

Na ten wyjątkowy dzień przygotowaliśmy specjalne menu oraz dużą, klimatyzowaną Salę Bankietową, w której są ubrane na biało stoły z delikatnymi bukietami kwiatowymi. Bezpośrednio do niej przylega przestronna drewniana wiata, z której rozpościera się piękny widok. W trakcie przyjęcia komunijnego na naszej łące Państwa pociechami zajmują się animatorzy. Naszym Gościom możemy także zapewnić wygodną bazę noclegową.

 Menu Komunijne jest ciekawe i urozmaicone, stworzone tak aby zaspokoić gusta zarówno dorosłych jak i dzieci. Oprócz obfitego obiadu obejmuje ono pieczone u nas ciasta, Stół wiejskich smaków i przysmaków oraz raj nie tylko dla najmłodszych - Bufet lodowy z posypkami, polewami i słodkimi dodatkami.

Menu komunijne 2020

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.