Wesela

Sala bankietowa z wiatą

Nasza sala bankietowa to miejsce stworzone z myślą o większych spotkaniach rodzinnych oraz imprezach firmowych. Sala ma swój niepowtarzalny charakter, który pozwala na stworzenie ciekawych aranżacji wnętrza w zależności od potrzeb Państwa i Państwa Gości. Sala jest w pełni klimatyzowana oraz ogrzewana co zapewni pełny komfort zabawy Państwu i Państwa Gościom, zarówno w okresie letnim jak i zimowym.  Z wiaty przyległej bezpośrednio do sali rozpościera się piękny widok na zieloną łąkę, las i jezioro.

Przyjęcia Weselne

To tutaj, w sali mogącej zapewnić wspaniałą zabawę 120 osobom, zorganizujemy Państwa przyjęcie weselne.

„Gościniec Nowa Wioska” to idealne miejsce na wesele wprost z bajki – dużo zieleni latem – piękne drzewa owocowe, soczyście zielona trawa i zapach kwiatów, zaś zimą  - pośród zasp śnieżnych odśnieżona droga i pięknie pokryte puchem drzewa.
Nasi kucharze przygotują dla Państwa i Państwa Gości pyszne, sycące potrawy oraz delikatne i udekorowane świeżymi ziołami przekąski, do których stworzenia inspiracją jest kuchnia staropolska.  Każdy z weselników, w szerokim wachlarzu dań, znajdzie coś dla siebie – do alkoholu nie smakuje nic lepiej niż  śledzik, tradycyjna sałatka warzywna czy pieczone mięsa.

Napisz lub zadzwoń by zapoznać się z naszą Ofertą Weselną 2018 i 2019r.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.