Buy the best web hosting reviews of 2012 and consider reading BlueHost Review and users testimonials.

Restauracja

Nasza restauracja to miejsce na pyszny obiad z rodziną, miłe spotkanie w gronie przyjaciół czy romantyczny wieczór we dwoje spędzony przy blasku świec i cieple kominka.

To tutaj serwujemy swoim Gościom, zarówno hotelowym jak i przejezdnym, dania ciepłe, desery i napoje z naszej karty Menu – Gościńcowe Smaki i Przysmaki. Podstawą naszych dań są potrawy kuchni staropolskiej, jednak w nieco ciekawszej i urozmaiconej odsłonie.

Zimą możesz spędzić u nas przyjemny czas w sali ogrzewanej ciepłem kominka i popijając przygotowane przez nas, na ten szczególny czas zimowej zawieruchy, napoje ciepłe i desery. Możesz delektować się Hiszpańskim winem grzanym z pomarańczą i miodem czy też popijać Zimową herbatę rozgrzewającą podaną z cytrusami, goździkami i miodem – wszystko smaczne i przygotowane specjalnie dla Ciebie.

Latem, amatorów słońca i ciepła oraz świeżego powietrza, zapraszamy pod naszą wiatę, zaś najmłodszych na duży drewniany plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą. Tych, których słońce już zmęczyło chętnie ugościmy w naszej restauracji, która dzięki grubym murom zapewnia przyjemny chłód w trakcie upalnych dni.
W restauracji Gościńca Nowa Wioska lub w osobnej, nowej, przytulnej i pięknie umeblowanej  sali na piętrze możemy zorganizować spotkanie dla ok. 30 os. Zapraszamy do organizacji przyjęć z okazji chrzcin, komunii, urodzin czy imienin. Zadbamy o to, aby ten szczególny dla Ciebie czas był wyjątkowy dzięki menu skomponowanemu na te szczególne okazje.

Serdecznie zapraszamy do naszej restauracji.

Klimatyczna Restauracja

Przytulna, ogrzewana ciepłem kominka

sala restauracyjna to niepowtarzalny klimat

na rodzinne spotkania, niedzielne obiady 

i romantyczne kolacje...

Nasz przytulny salon

Idealny na spotkania w gronie rodziny i przyjaciół.
Wygodne fotele, szerokie stoły,
kącik zabaw dla najmłodszych.
Przyjemne wnętrze w spokojnych kolorach.

Nowe Smaki

Dodatkowe Menu z

Nowymi Smakami  i Przysmakami

Zasmakuj w nowościach !

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem