Nowa Wieś 155, Dziećmorowice, 58-308 Wałbrzych, Polska

748 473 713

Gościńcowa Restauracja

 Nasza Restauracja to idealne miejsce na pyszny rodzinny obiad, miłe spotkanie w gronie przyjaciół czy romantyczną kolację we dwoje, spędzoną przy świetle świec i cieple kominka!

 

Naszych Gości obsługujemy w dwóch salach restauracyjnych – jednej znajdującej się na parterze naszego Gościńca – utrzymanej w wiejskim klimacie i drugiej przytulnej, klimatyzowanej znajdującej się na pierwszym piętrze – to tutaj mamy kącik zabaw dla najmłodszych. W okresie wiosennym i letnim dodatkowo obsługujemy Gości pod naszą wiatą, na drewnianych stolikach przy placu zabaw lub w zacisznym kąciku pod parasolami. Staramy się, aby spędzony u nas czas był przyjemny i relaksujący.

 Gościom serwujemy potrawy kuchni polskiej, oparte na składnikach najwyższej jakości oraz produktach własnych i regionalnych. Do naszych dań używamy tłoczonych na miejscu Naturalnych Olejów oraz  jaj pochodzących od kur z chowu bezklatkowego. Korzystając ze składników sezonowych i podążając za nowymi trendami kulinarnymi, nasi kucharze obok tradycyjnych dań przygotowują dla Państwa dania kuchni polskiej w ciekawych i nowych odsłonach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości przygotowujemy także dania wegetariańskie oraz wegańskie.

Jeśli chcesz zasmakować w naszych Smakach i Przysmakach - Zapraszamy!

Drodzy Goście informujemy, że w dniach 24 i 25 grudnia zarówno Restauracja jak i sam Gościniec będą nieczynne. Zapraszamy od 26 grudnia w godzinach od 12.00 do 21.00.

Nie organizujemy Kolacji Wigilijnej ani Zabawy Sylwestrowej i są to jedyne dni w roku, kiedy w Gościńcu nie pracujemy poświęcając czas naszym rodzinom. Mamy nadzieję, że spotka się to z Waszym zrozumieniem.

W dniu 31 grudnia Restauracja będzie czynna do godziny 23.00. Zachęcamy do rezerwowania stolików, gdyż cieszą się dużym powodzeniem.

W Nowy Rok, czyli 1 stycznia 2020 zapraszamy jak zwykle w godzinach od 12.00 do 21.00.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.