Nowa Wieś 155, Dziećmorowice , 58-308 Wałbrzych, Polska

+48 74 84 737 13

Witaj w naszych progach!

Gościniec Nowa Wioska to wyjątkowe miejsce, które z pewnością warto odwiedzić!

Nasz Gościniec to coś więcej niż agroturystyka czy pensjonat. To miejsce, które zostało stworzone z myślą o zapewnieniu swoim Gościom komfortowych warunków wypoczynku w sielskiej atmosferze. Znajdziecie tu wygodne i przytulne pokoje gościnne z ręcznie malowanymi meblami oraz Restaurację, w której serwujemy staropolskie smaki i przysmaki! Tutaj, w sąsiedztwie lasu, z dala od zgiełku miasta, a zarazem w niewielkiej odległości od atrakcji turystycznych regionu, wypocznie każdy – nawet najbardziej wymagający „podróżnik”.

Jesteśmy wielopokoleniową rodziną, która w Dziećmorowicach koło Wałbrzycha stworzyła przytulne i ciepłe miejsce jakim jest Gościniec Nowa Wioska. Od 18 lat w domu należącym do naszej rodziny od czasów pradziadków – wyremontowanym i dostosowanym do potrzeb naszych Gości, prowadzimy Restaurację i wynajmujemy pokoje gościnne. Nieustannie dokładamy starań, aby nasza oferta spełniała oczekiwania najbardziej wymagających Gości – zarówno tych starszych, jak i młodszych. Gości podróżujących w interesach jak i pragnących wypoczywać i zwiedzać okolicę.
Żyjąc blisko natury i czerpiąc z lokalnych obfitości zdecydowaliśmy się otworzyć na terenie Gościńca Mini Olejarnię, w której tłoczymy najwyższej jakości Naturalne Oleje. W ten sposób wzbogaciliśmy naszą ofertę o oryginalne i zdrowe produkty, które wykorzystujemy do potraw serwowanych w Restauracji. Można je kupić – bezpośrednio w Gościńcu lub w naszym sklepie internetowym.

Drodzy Goście informujemy, że w dniach 24 i 25 grudnia zarówno Restauracja jak i sam Gościniec będą nieczynne. Zapraszamy od 26 grudnia w godzinach od 12.00 do 21.00.

Nie organizujemy Kolacji Wigilijnej ani Zabawy Sylwestrowej i są to jedyne dni w roku, kiedy w Gościńcu nie pracujemy poświęcając czas naszym rodzinom. Mamy nadzieję, że spotka się to z Waszym zrozumieniem.

W dniu 31 grudnia Restauracja będzie czynna do godziny 23.00. Zachęcamy do rezerwowania stolików, gdyż cieszą się dużym powodzeniem.

W Nowy Rok, czyli 1 stycznia 2020 zapraszamy jak zwykle w godzinach od 12.00 do 21.00.

 

 

 

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.